Żółciowe zapalenie żołądka

witam,8 lat temu stwierdzono u mnie przez badanie krwi helicobacter (wysoki wynik).Obecnie walczę z różnymi objawami-żółte-papkowe stolce,kłucie pod prawym żebrem,ból żołądka,brak apetytu,pofalowane brzegi języka.W szpitalu stwierdzono "żółciowe zapalenie żołądka".Nie została pobrana żółć,bo brałam antybiotyk.Po wyjściu ze szpitala nie ma poprawy. W kale wyszedł negatywny wynik,ale może przez branie IPP. Czy to może być helico? Odstawiłam IPP i za 10 dni mam gastroskopie.

Dopiero wynik badania gastroskopowego przez pobranie próbek z żołądka potwierdzi lub wykluczy zakażenie H.pylori. Na podstawie samych objawów nie można tego stwierdzić.