Stan po cholecystektomii i zarzucanie żołci

Witam bardzo proszę o pomoc 10 lat temu miałam cholecystektomię, od 6 lat mam problemy z zarzucaniem źółci,codzienne bóle żołądka, stosuje dietę i leki polprazol, metacroplamid,proursan ale to nie pomaga. Ostatnie badanie endoskopowe mnie zaniepokoiło:żoładek podatny na inuflację, z obecnościa żółci, odźwiernik zniekształcony drożny w okolicy odźwiernika od strony kąta żołądka polipowata wchodząca do odźwiernika-pobrano wycinki do badań hist pat.boję się, żeby to nie był nowotwór. Jola K.

Aleksander Ropielewski

Proszę skonsultować się z chirurgiem i spokojnie poczekać na wynik histopatologiczny. Ewentualne leczenie to leczenie operacyjne.