Żółty kolor płytki paznokciowej a grzybica

Witam mam taki problem z palcami od nóg to znaczy z płytkami paznokcia poniewaz od paru dni mam koloru zółtego to moze byc grzybica ?

Aleksander Ropielewski

Może to być objaw grzybicy paznokci, jednak bez oceny paznokcia nie jestem w stanie tego jednoznacznie stwierdzić.

Tak, podany objaw może być przyczyną zakażenia grzybiczego paznokci. Proszę udać się do lekarza dermatologa, który oceni, ewentualnie wykona badanie mikologiczne, aby w pełni zdiagnozować Pani problem. Pozdrawiam.