Żółty śluz a infekcja dróg rodnych

Witam . Byłam u lekarza z objawem swedzenia pochwy i zótego sluzu i lekarz stwierdzil,ze mam grzybice pochwy .Przepisal mi leki i juz mnie nie swedzi ni nic ale dalej leci mi ten zolty sluz. Dodatkowo mialam badania cytologiczne w ktorych wyszlo , ze mam infekcje mieszana (grzybiczą i bakterryjna) . A pytanie moje brzmi : Jezeli po tych lekach mnie juz nie swedzi ale dalej leci ten zolty sluz to czyli ,ze wyleczylam infekcje grzybicza a zostala bakteryjna czy jak?

Lek. Tomasz Budlewski

Nie można jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.