Żółty śluz o nieprzyjemnym zapachu i skąpe krwawienie po wymrożeniu nadżerki

witam! około dwóch tygodni temu miałam wymrażaną nadżerkę w sumie wszystko było wporządku do czasu jak kilka dni później zaczęłam plamic mocno żółtym śluzem i to z zapachem bardzo brzydkim coś w stylu jajek. 3 dni temu dostałam krwawienia nie było obfite, jak zadzwoniłam do lekarza powiedział mi że to może być miesiączka jednak tą powinnam dostać za około tydzien poza tym jest przeważnie strasznie obfita a teraz skąpa do tego utworzyło sie coś w stylu balona w pochwie. mam sie martwić?

Trudno ocenić po opisie co się dzieje.
Po zabiegu możliwe wcześniejsze wystąpienie miesiączki, bardziej skąpej i nietypowej.