Zrost dziąsła po usunięciu ósemki

W dniu dzisiejszym miałam usuniętą ósemkę. Nie zostały założone szwy. Czy dziąsło w tym miejscu się zrośnie czy pozostanie taka dziura?

Dzień dobry!
Nie zawsze jest wskazanie do zakładania szwów po usunięciu zęba mądrości. Proszę się nie martwić, powstały ubytek kostny wypełni się tkanka reparacyjną od wewnętrznej strony i będzie się zasklepiał w kierunku korony zęba. Potrzeba na to 6-12 miesięcy. Po tym okresie nie będzie śladu po zabiegu.
Z życzeniami zdrowia, Konstanty Sławecki.

Zrośnie się.Gojenie po usunięciu zęba postępuję , obrazowo mówiąc , od dna zębodołu , także zaszycie nie ma większego wpływu na kształt wyrostka zębodołowego , a czasem może powodować nawet spłycenie wyrostka