Zrywy miokloniczne po alkoholu

~Witam Od 15 roku zycia mam zrywy miokloniczne ktore objawia sie nastepnego dnia po spozyciu alkoholu ,lub z rana po nieprzespanej dobrze nocy . Nigdy dotad przy tych zrywach nietracilem przytomnosci byly to pojedyncze szarpniecia cialem az do zeszlego tygodnia gdy dostalem 1 ataku z utrata przytomnosci, byl to atak toniczno-kloniczny ,po upojnej nocy, nigdy niebralem zadnych lekarst mialem robione dwa razy eeg i tomograf ,zawsze zapisy byly prawidlowe,czy powinienem zaczac brac jakies leki ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza neurologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.