Zwapnienie w rzucie szyszynki
wtamtym roku we wrześniu rzaczeła mie bolec głowa i miałem w ysokie cisnienie poszłem do szpitala i w RTG wykazało z wapnienie w rzućie szynszynki 3 milimetry i wbadaniu EEG wykazało rzaburzenia w azie leporalyzaci komur co to oznacza prosze o dpowiec DAMIAN

MĘŻCZYZNA, 28 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opis badania EEG wskazuje na występowanie zaburzeń. Proszę udać się na wizytę do specjalisty neurologa, który dokona pełnej interpretacji wyniku badania.