Zwężenie szpary międzykręgowej C4/5 z wyostrzeniem tylno-dolnej krawędzi trzonu C4

Mam zwężenie szpary międzykręgowej C4/5 z wyostrzeniem tylno-dolnej krawędzi trzonu C4.Jakie są rokowania i sposób leczenia w tym przypadku? dziękuję i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane w wyniku zmiany są konsekwencją procesów zwyrodnieniowo-wytwórczych. Wynik powinien zostać oceniony w oparciu o szczegółowe dane kliniczne. To umożliwi wdrożenie właściwego leczenia.