Zwężenie szpary stawu po stronie przyśrodkowej i sklerotyzacja podchrzęstna

dzień dobry mam taki problem. 2006 roku byłam operowana na kolano miałam uszkodzenie hcrzastki kłykcia kości udowej w tej chwili nie moge sie poruszac a na rtg wyszło mi ze mam zweżenie szpary stawu po stronie przyśrodkowej, sklerotyzacja podchrzęstna co w takiej sytuacji mi grozi prosze o pomoc

Witam. Opisane zmiany są wynikiem zaawansowanych zmian zwyrodnieniowych w stawie. Prawdopodobnie konieczna będzie ponowna operacja.