Zwężona przestrzeń międzykręgowa po przeciążęniu

Przeciazylam kregosłup co spowodowało bol w kreg. ledzw. tydzien biore Olfen i mydocalm for. na zdj.rtg. wyszlo zwezona przestrzen miedzykregowa miedzy dwoma ostatnimi kregami oraz wysunety(przekrecony) kreg w okolicy krzyzowo,-ledzwiowej. jest lekka poprawa dzis dostalam skierowanie do neurol. ale terminy sa dlugi moge isc przywatnie za tydzien. Mam pytanie czy mam szukac pomocy u fizjorapeuty chodzic na rehab jakies masaze. czy czekac na te wizyte??? chciałabym zaczac normalnie funkcjonowac

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza neurologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Może się Pani już rehabilitować. Jeśli nie ma objawów neurokogicznych to nie trzeba przyspieszać wizyty.

Pozdrawiam.