Zwężona przestrzeń międzykręgowa na poziomie C5-C6 a ucisk w skroniach i zawroty głowy

witam w badaniu rtg kregoslupa szyjnego wyszlo "zwezona przestrzen miedzy kregowa na poziomie C5-c6. czy bole(uciski) w skroniach czole nad skroniami uczucie lekkich zawrotow moze byc od tego? do lekarza ide za 2 tygodnie

Lek. Tomasz Budlewski

Teoretycznie tak, ale konieczne jest zestawienie wyniku z bezposrednimbadanuem lekarskim. Proponuje koniecznie udać sie do lekarza kierującego na badanie.