Wyprostne ustawienie kręgosłupa z tendencją do kyfozy
witam.. mam pytanie rtg kr szyjnego wyprostne ustawienie kregoslupa z tedencja do kyfozy na poziomie c4-c5-c6.. Zwezenie przeestrzeni miedzy kregowej c5 c6. Osteofit na przedniej krawedzi trzonu c5. Bol mam od tygodnia. Co oznacza opis zdjecia i jak mam to zrozumiec ? prosze o porade

KOBIETA, 41 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
82 poziom zaufania
Witam! Opisane w wyniku nieprawidłowości wskazują na zmiany degeneracyjno-zwyrodnieniowe. Pełnej interpretacji powinien dokonać lekarz POZ, który ma możliwość zestawienia wyniku z Pani stanem klinicznym.