Zwichnięcie stawu barkowego na siłowni

Witam. Wlasna glupota spowodowala u mnie zwichniecie stawu barkowego na silowni. Rezonans magnetyczny wykazal : [19:14:31] Uszkodzenie przednio-dolnej części obrabka typu Perthes lub Glad(z podejrzeniem niewielkiego uszkodzenia typu Hill Sachs głowy kości ramiennej). Stozek rotatorow bez cech uszkodzenia! Opinia lekarza w sport klinice zory: Ani slowa nie wspomnial o rehabilitacji poczatkowej czy tez alternatywach. Odpowiedz w stylu operacja i tylko operacja! Czy artroskopia to koniecznosc?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość pełnego zbadania oraz oceny wszystkich wyników badań dodatkowych zadecydował o leczeniu operacyjnym to trudno polemizować z tą decyzją. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do innego specjalisty w dziedzinie ortopedii.