Zwiększające się uczulenie u dziecka

Witam serdecznie mam problem moje 15 miesieczne dziecko wczoraj na wieczor zobaczylam ze ma cos na jezyku jakas chrostke biala .. dzis ano sie obudzil i dostal lekkie uczulenie na raczkach nuzkasz i twarzy tylko czerwone plamki.. bylam z nim u lekaza i stwierdzil rozpoznanie B08. teraz synek spi ale uczulenie jest wiekrze nie wiem co robic prosze o rade

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani jakie postępowanie zalecił prowadzący. Trudno zatem cokolwiek zaproponować. Jeśli jednak zalecone leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, sugeruję ponowną konsultację z lekarzem prowadzącym.