Katar i kichanie a narośl w nosie u 5-latki

Witam moje dziecko od 3 tygodni nie moze pkzbyc sie kataru kicha, zle oddycha bylam u lekarza pani Doktor powiedxiala ze wydzielina z nosa splywa na gardlo zapisala krople dicortineff i fosidal nie pomaga. Wczoraj zajzalam dziecki do nosa i zobaczylam w glebi jakby jakas narosl od dolu. Dziecko ma 5 lat prosze o porade.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli przepisane leki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, proszę ponownie udać się na konsultację do lekarza pediatry. Podczas wizyty proszę powiedzieć o zauważonej przez siebie zmianie w przewodzie nosowym. Być może konieczna będzie także konsultacja laryngologiczna.