Zwiększona ilość śluzu podczas pettingu

Witam. Mam problem z tym, że zawsze, gdy zaczynam się pieścić z moim partnerem, robi mi się "za mokro". Rozumiem, że podczas podniecenia wydziela się większa ilość śluzu, jednak to nie są standardowe ilości. Jest tego mnóstwo, a to wprawia mnie w kompleksy i nie potrafię się w stu procentach oddać partnerowi, bo ciągle czuję jak śluz ze mnie wypływa i myślę o tym. Dodam, że mam tak odkąd pamiętam, ale już sobie z tym nie radze, czy jest jakiś sposób na zmniejszenie ilości śluzu?
ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo, iż występowanie upławów podczas podniecenia seksualnego ma podłoże chorobowe. Bezwzględnie powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ginekologa. Lekarz po zbadaniu oraz ocenie wyników badań dodatkowych zaproponuje możliwe formy leczenia.