Czy częsta masturbacja ma wpływ na ilość wydzielanego płynu?

Witam. Mam problem z preejakulacją. Podczas kontaktów z dziewczyną czuję się bardzo niekomfortowo, ponieważ wydzieliny jest na tyle dużo, że momentalnie mam dosłownie mokro, a czasem widać to także na spodniach :/ Masturbuję się właściwie od 8 lub 9 roku życia, cały czas regularnie, prawie codziennie. Czy częsta masturbacja ma wpływ wpływ na ilość wydzielanego płynu preejakulacyjnego podczas podniecenia u mężczyzny?

Dzień dobry.

Ilość wydzielanego płynu preejakulacyjnego ma związek z poziomem podniecenia. Im podniecenie większe - tym więcej płynu. Taka jest natura i nie ma w tym nieprawidłowości. Masturbacja w przypadku posiadania partnerki nie jest, niestety, prawidłowością, chyba, że nie ma Pan możliwości z nią współżycia i obniżenia w ten sposób napięcia seksualnego, a co za tym idzie - zmniejszenia ilości wydzielanego płynu preejakulacyjnego podczas podniecenia.

Pozdrawiam.