Zwiększony apetyt po leku Seroxat

Witam! Od 2 tygodni biorę Seroxat, mam bardzo zwiększony apetyt i przytyłam już 4 kilo. Czy to może być wina leku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wśród działań niepożądanych tego preparatu znajduje się osłabienie apetytu. Nie można wykluczyć patologicznej reakcji na podany lek lub innej przyczyny wzrostu masy ciała. Proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego, który wdroży odpowiednie postępowanie.