Zapytaj lekarza

7 3 6 , 1 9 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Czy lek Elicea powoduje tycie?

Witam! Chciałabym zapytać czy lek Elicea powoduje tycie. W internecie wiele osób pisze, że przytyło od tej kuracji. Czy faktycznie tego typu leki powodują wzrost masy ciała? Czy może sam wzrost apetytu? Pozdrawiam, Joanna
KOBIETA, 25 LAT ponad rok temu

Leki ziołowe

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam!
Jednym z działań ubocznych wymienionego preparatu może być zwiększenie masy ciała. W przypadku zauważenia niepokojących objawów proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy