Czy lek Elicea powoduje wzrost masy?

Dzień dobry, Biorę lek antydepresyjny elicea w dawce7,5mg dziennie. Czytałem na różnych stronach internetowych że powoduje on tycie. Niestety zauważyłem znaczny przyrost wagi. Czy jest jakiś lek który mogę brać aby nie tyć tak mocno? Dziękuję za pomoc. Paweł

Oczywiście należy pamiętać o higienie żywienia i regularnym wysiłku fizycznym.

Pozdrawiam,
Jarosław Lenartowicz