Lek Bromergon a waga

Witam mam podwyższoną prolaktynę i biorę lek bromergon. Czy w związku z tym mogę schudnąć ? Obserwuję siebie i wydaje mi się,że ubyło mi kilka kg lecz nie jestem pewna czy to przez ten lek,czy przez coś innego :)

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Wśród działań niepożądanych leku występuje spadek apetytu, który pośrednio może być wynikiem utraty masy ciała. Nie można wykluczyć innego podłoża utraty masy ciała. Warto udać się na wizytę do lekarza, który zajmie się diagnostyką przyczyny spadku masy ciała.