Zwłóknienie wątroby u 31-latka

Witam. Wlasnie mialem robiony Fibroscan i wykazalo mi ze mam zwloknienie watroby 10.1 (f 2) czy musze isc na zwolnienie z pracy z tego powodu czy tez nie musze sie przejmowac?

Oczywiście wynik najlepiej skonsultować z hepatologiem. To bardzo mały stopień zwłóknienia wątroby, który nie powinien dawać dużych defektów w jej funkcjonowaniu. Na pewno z tego powodu nie ma powodu do zwolnienia z pracy.