Zwyrodnienie plamki żółtej u 72-letniej kobiety

Jestem emerytowana polozna mam 72 lata i zwyrodnienie plamki zoltej, w lewym oku postac sucha a w prawym wysiekowa.Otrzymalam 2 iniekcje doszklistkowe ale degeneracja postepuje.Jaka jest mozliwosc zapisania się w kolejke na zabieg laserem2RT.Prosze o konkretna odpowiedz za która już dziekuje.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza okulisty w Pani okolicy, zapewne pokieruje w odpowiednie miejsce./