Żylak na podeszwie od stopy u 17-miesięcznego dziecka

Witam Mam poważny problem z nóżka mojej 17 miesięcznej córeczki , od urodzenia ma na stopce a dokładniej na podeszwie stopy(na tak zwanej poduszce) coś co wyglada jak żylak , do tej pory był miękki teraz zrobił sie twardy i bardzo ja boli gdy go dotykam , pojawił sie tez mniejszy obok. Dodam ze córka od ok 2 miesięcy chodzi praktycznie tylko na paluszkach . Bardzo proszę o pomoc , nie mamy pojęcia co to jest ...

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza pediatry. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie. Sądzę że przede wszystkim będzie konieczność udania się do lekarza chirurga dziecięcego.