Problemy z wypróżnianiem u dziecka karmionego mlekiem matki

Dobrywieczor mam pytanie .Mam 3 miesięczna córeczkę i bardzo rzadko robi kupkę czyli raz na 2 tygodnie ale ma miękki brzuszek. Czasami jak ma twardy brzuszek to wkładam termometr ale wolałabym zeby robiła sama kupkę . Moj lekarz mowil ze dziecko karmione piersią moze nie robić kupki przez 3 tygodnie. Czy to normalne

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglada Pani dieta? Proponuje udac sie do doradcy laktacyjnego