Żywienie 14 dni od usunięcia migdałków podniebiennych

Witam mineło 14 dni od usunięcia migdałków podniebnych. Włóknoik nadal jest. Jem same papki i zupy, ponieważ boje się krwotoku który mialem 4 dobę po zabiegu. Czy po 14 dniach mogę zacząć juz jeść takie rzeczy jak makaron, jajka, jakies mięso ? CZY W RAZIE WYSTĄPIENIA KRWAWIENIA PO TAK DŁUGIM CZASIE JAK 14 DNI, MOŻE ONO BYĆ TAK OBFITE JAK PO 4 DOBIE ? ? proszę o odpowiedź

śmiało jedz !!! . uważaj tylko na ostre krawędzie, spieczone pieczywo itd.

Krwawienie może być rożne, jednak w tym okresie większość powinna być wygojona.