Azoospermia a konieczność wykonania biopsji

Witam! Maz ma azoospermie potwierdzona dwoma badaniami. Poziom FSH-21,07. Jedno jadro mniejsze. Czy jest szansa na znalezienie plemnikow poprzez wykonanie biopsji? Dziekuje
Lek. Tomasz Budlewski

Przy azoospermii jest to raczej mało prawdopodobne. Proponuje udać się do lekarza urologa w celu określenia najbardziej odpowiedniego dalszego postępowania.