AZS w okolicach penisa a problemy ze współżyciem

Witam mam taki problem otóż nie mogę uprawiać stosunku z moja dziewczyną ponieważ nie staje mi penis dodam że mam atopowe zapalenie skóry w okolicach penisa i czy to przez tą chorobę może być spowodowane? . Choroba się jakiś czas temu nasiliła a kiedy jej nie było wszystko było wporządku.

Dzień dobry, myślę że choroba AZS nie ma bezpośredniego wpływu na Pana problem jednak może mieć na ten problem wpływ np: zażywanie leków na AZS ( trzeba by było zapoznać się z ulotką, czy lek może mieć takie skutki uboczne lub spytać o to Lekarza, który Pana leczy). Problemy te mogą też wynikać z podłoża psychicznego w tym sensie, że jeśli ma Pan objawy choroby w okolicach intymnych to podczas konktaktów seksualnych może Pan się tego troszke wstydzić, stresować się tym jak odbierze to partnerka - zwłaszcza jeśli jest to nowo poznana Kobieta. Takie myśli i obawy często są dla nas nawet nieuświadomione a mogą mieć wpływ na ten problem.