Badanie potwierdzające obecność grzybicy

Czy lekarz domowy moze zlecic badanie na grzyba i drugie pytanie mialem ponoc grzybice na penisie niestety dalej mnie tam swedzi czy badanie na grzyba wykaze go ogolnie w ciele czy tam gdzie sie znajduje chodzi mi o to ze moge nie wiedziec gdzie go jeszcze mam i czy tabletki ogolem beda mogly mnie z niego wyleczyc ???

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Tego typu badania specjalistyczne nie leżą w kompetencjach lekarza POZ. Proszę udać się na wizytę do specjalisty dermatologa. Lekarz wykona niezbędne badania oraz wdroży odpowiednie leczenie.

Lek. Jacek Ĺawnicki

Grzybica penisa i pochwy - często zauważam przy badaniu kwalifikacyjnym do zabigu opracyjnego - wówczas najlepszym rozwiazaniem jest wizyta w przych. dermatologicznej - DERMATOLODZY najlepiej wiedzą jak leczyć i czym. Polecam, dr W.Kawiorski