Bardzo dobre wyniki w nauce a zachowanie w grupie rówieśników

W dzieciństwie w szkole podstawowej miałem bardzo dobre oceny. W V, VI, VII klasie miałem świadectwo z wyróżnieniem. W VII klasie byłem najlepszym uczniem w klasie. Jednak miałem pewne odstępstwa od normy: biegałem po korytarzach w szkole w czasie przerw jak dziki, lubiłem w domu kręcić się w kółko przy muzyce nawet godzinami, miałem problemy ze współżyciem w grupie rówieśników. Te zaburzenia trwały także w szkole średniej. Nie leczyłem się psychicznie. O czym mogą świadczyć takie skrajności?

Dzień dobry.
Podane przez Pana informacje są zbyt ogólne i mogą świadczyć o bardzo wielu rzeczach. Jeżeli nadal ma Pan wątpliwości związane ze swoim obecnym samopoczuciem to może Pan zgłosić się o pomoc do psychiatry i psychologa w PZP.
Pozdrawiam