Bezskuteczne starania o dziecko od pięciu lat

Prosze o pomoc pomozcie staram sie juz z mezem 5 lat o dziecko wyniki mamy dobre jestem juz po 5 inseminacjach i histeroskopi .Po stosunku wyplywa mi nasienie z pochwy prosze was o pomoc co mozna jeszcze zrobic moze jakies proszki lub cos innego
Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Niestety nie mam możliwości poradzić niczego więcej niż mogła już Pani usłyszeć w klinice podczas zapłodnienia in vitro. Czy badane było nasienie Partnera a także sytuacja hormonalna Pani organizmu.