Biała plama na napletku u 76-latka

Proszę o poradę.zauważyłem na napletku wyniosłą białawą plamę. Byłem u lekarza urologa przepisał mi maść Triderm i powiedział, że jeżeli mi to nie pomoże, żebym udał się do dermatologa. Stosuję tę maść cztery dni i nie widzę poprawy. wybrałem się do dermatologa, ale nie uzyskałem numerka. Jestem już leciwym człowiekiem i od kilku lat nie uprawiam seksu. Co do przyczyn to mogę domyślać się wpływu leków, które zażywam. Od wielu lat leczę się na RZS metotrexatem i medrolem. ponadto na serce też.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jeżeli zmiana nie ustąpiła, proszę udać się do dermatologa, który ją obejrzy i wdroży odpowiednie postępowanie.
Pozdrawiam