Biała serkowata wydzielina pomiędzy wargami sromowymi

Witam. Mam takie nietypowe, wstydliwe pytanie. Między wargami sromowymi mam takie białe coś (jakby krem" tylko takie trochę serkowate) Bo to jest. ? Tydzień temu byłam tu ginekologa i nie stwierdzono żadnej choroby, bynajmniej nic nie mówil.
Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej jest to objaw infekcji grzybiczej, która mogła powstać w czasie po wizycie u ginekologa. Konieczna będzie ponowna wizyta u ginekologa w celu rozpoczęcia leczenia.
Pozdrawiam

Magdalena StusiĹska

Taka wydzielina może być normalną wydzieliną pojawiającą się podczas cyklu. Jeżeli wydzieliny będzie zbyt dużo, lub będzie miała przykry zapach- świadczy to o zakażeniu grzybiczym lub bakteryjnym.