Białe i swędzące plamy na penisie u partnera

Witam Mam straszny problem ponieważ mojemu chłopakowi od pewnego czasu pojawiły się białe plamki na penisie w okolicy czubka. Te plamki są strasznie swędzące a najbardziej swędzą go po stosunku. Te plamki są jak strupki które namiękły. Bardzo proszę o poradę jak to wyleczyć ponieważ bardzo martwię się o mojego faceta Pozdrawiam

Witam! Opisane zmiany najprawdopodobniej wiążą się z infekcją grzybiczą. W tej sytuacji leczenia wymaga zarówno Partner jak i Pani. Proszę zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.