Biegunka po usunięciu torbieli z częścią jajnika

Witam, 17 listopada przeszłam laparoskopię podczas której miałam usówaną torbiel z częścią jajnika.Do tego znaleziono u mnie jedno ognisko endometriozy ,które zostało wypalone. Niepokoi mnie jednak biegunka którą mam odkąd zaczęłam jeść. Najpierw pomyslałam że jest to spowodowane sporymi ilościami wypitej wody i zupką która otrzymałam w szpitalu. Na drugi dzień jadłam już normalnie ,a biegunka nadal sie utrzymuje. Jem priobiotyk. Czy powinnam sie niepokoić? Ogólnie czuje sie dobrze.

Proszę skontaktować się z operatorem!!! Ja nie znam wielkości i położenia torbieli ani przebiegu i efektu końcowego operacji - ne mogę więc powiedzieć nic konkretnego!!! zż