Ból brzucha a spóźniony okres

Witam mam problem ostatni okres mialam 23sty.trwala nie cale 5dni cykl mam 25 w ostatnie dwa dni kochalam sie z partnerem.Po kilku dniach zacza mnie bolec brzuch. Pomyslalam ze mam przeziebiony pecherz wiec kupilam tabletki.3 dni przed wystapieniem okresu bylam na imprezie troche przesadzilam z alkoholem , okres mial sie pojawic 17lut.spoznil sie ,19lut mialam dziwny przezroczysty sluz z odrobina kwi nastepne dni nie wielkie krwawienie trwalo 3dni zrobilam test w czasie plamien wyszed negatywnie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to wynik wahań hormonalnych lub infekcji. Wskazana konsultacja z ginekologiem.