Ból brzucha a wypróżnianie z wydzieliną

witam wciąż boli mnie brzuch tak jakby skrecalo mnie przychodzi moment i zaczyna mocno bolec a potem przechodzi to już trzeci dzień nie wiem co mi jest wydaje się jakbym chciala się wyróżnić ale nie moge a jak już coś wyjdzie to z dziwna wydzielina co to może być ?

Witam,
objawy, o których Pani pisze mogą być wynikiem poważnego schorzenia. Proszę jak najszybciej udać się do chirurga na konsutację
Pozdrawiam, Katarzyna Mudel.