Ból brzucha i osłabienie przy dłuższym staniu w jednym miejscu

Dlaczego jak stoję w jednym miejscu parę minut np w kościele na mszy (wogóle nie siadam) zaczyna mnie boleć brzuch, zaczynam się pocić oraz robi mi się nie dobrze

Szanowny Panie, objawy mogą wynikać z obniżenia ciśnienia tętniczego w wyniku tak zwanej reakcji wazowagalnej