Ból brzucha i wydzielina w 7. tygodniu ciąży

Witam serdecznie mam wielkie pytanie jestem w 7 tygodniu ciąży i od paru dni na figach mam taki osad koloru jasny brąz a od wczoraj boli brzuch dołem to są takie kucia albo jak by ktoś mi ściskał brzuch i jeszcze do tego jest gorączka. Czy to jest coś czy powinnam się martwic. Pozdrawiam
Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na występowanie plamień powinna się Pani udać do ginekologa i sprawdzić czy wszystko w porządku.
Pozdrawiam