Ból brzucha po prawej stronie, kłucie przy pępku, ból odbytu i krew na papierze

Panie doktorze od trzech tygodni odczuwam bol brzucha prawa strona oraz kłucie przy pepku i lekki bol i klucie odbytu ora z świeża krew na papierze, zaznaczam też że mam hemoroidy .proszę o porade

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane nasileniem choroby hemoroidalnej. Nie można wykluczyć innych zmian w obrębie jelita grubego. Wskazana jest wizyta kontrolna u specjalisty gastroenterologa.