Ból brzucha, wzdęcia i pomarańczowa wydzielina z odbytu

witam mam 25 lat od ok. 2 lat odczuwam ból w lewym boku pod żebrami mam gazy wzdęcia i od jakiegoś czasu pojawiła się dziwna pomarańczowa gęsta brzydko pachnąca wydzielina z odbytu. co mi może dolegać?? na jakie badania powinnam sie udac??

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą wskazywać na nieprawidłowości w obrębie układu pokarmowego. Istnieje prawdopodobieństwo nieprawidłowości trzustki. W celu ustalenia przyczyny dolegliwości konieczna będzie wizyta u gastroenterologa. Odpowiednie skierowanie wystawi lekarz rodzinny.