Ból dołu brzucha przed wypróżnieniem

witam jestem na przełomie 6 i 7 tc i niepokoi mnie taki objaw. Jak chce mi się kupę to boli mnie dół brzucha a do lekarza dopiero mam iść we czwartek. Czy mam się czegoś bać?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proponuję poczekać spokojnie do wizyty u lekarza, jeśli bóle nie występują przewlekle może być to spowodowane uciskiem rozciągniętej odbytnicy podczas przechodzenia stolca.
Pozdrawiam