Ból jąder po ostrym zapaleniu cewki moczowej

Ok.1.5miesiąca temu przechodziłem silne zapalenie cewki moczowej.Po przeczytaniu wielu artykułów w internecie udałem się do wenerologa.Tam stwierdzono'na oko' chlamydie.Dostałem Doxycycline,a później Macromax.Po otrzymaniu wyników badań, okazało się,że nie było jednak w moim organizmie tej bakterii.Od tamtej pory odczuwam ból jąder oraz rano z cewki moczowej niewielki wyciek białej,nieprzezroczystej substancji.Urolog stwierdzil ze niby jest ok.USG moszny-ok.Czym może byc spowodowany ten ból?
Aleksander Ropielewski

Niestety trudno jest mi udzielić odpowiedzi bez przeprowadzenia badania. Możliwe, że jest to wynikiem reaktywnego zapalenia jąder lub najądrzy lub też świadczy o dalszej infekcji. Zwykle wydzielina z cewki moczowej świadczy o aktywnej infekcji. Sugeruję konsultację z innym urologiem/wenerologiem.