Ból jajnika jak przy jajeczkowaniu

Witam.mam 34 lata i boli mnie jajnik lewy.bolał bardzo nawet przy badaniu przez doktora ale "on" nic na to :( bolał wtedy ok.2 tyg.czasem jak się podniosę to tak jakby ktoś chciał go wyrwać ! boli często (nie przy jajeczkowaniu.)jak kolka. co mi jest?
Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości mogą być spowodowane stanem zapalnym w obrębie przydatków. Nie można wykluczyć nieginekologicznego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.