Ból nad prawym jądrem i pogrubienie

Dzień dobry. Od pewnego czasu odczuwam ból nad prawym jądrem oraz pogrubienie w tym miejscu ,gdy dotykam to miejsce ,ból nasila się. W dotyku to pogrubione miejsce nie jest twarde a raczej takie "wodniste" Pytanie,co w takiej sytuacji mam zrobić oraz jaka mogłyby być diagnoza wstępna.? Pozdrawiam Jakub.
Małgorzata Panek

Powinien udać się Pan do urologa. Konieczne jest skierowanie z POZ.
Pozdrawiam