Ból pod pępkiem w okolicy członka

Boli mnie pod pępkiem (pod brzuchem dokładnie) tylko tak bliżej członka. Jest ból w postaci nacisku. Co to może być?
Lek. Tomasz Budlewski

Niestety ale by stwierdzi c przyczynę konieczne jest badanie lekarskie oraz bardziej szczegółowe informacje dotyczące charakteru bólu. Prosze udać się do lekarza, który po badaniu określi przyczynę lub skieruje na badania.