Ból pod żołędzią po zabiegu wędzidełka

Witam. Poznałem dziewczyne i podjeliśmy próbe wspołzycia, z mojej strony był problem z powodu bólu podczas próby stosunku. Wybrałem sie do urologa który skierował na zabieg krótkiego wędzidełka. Zabieg sie powiódł, wędzidełko juz nie ciągnie w dól. Jest juz 3 miesiące po zabiegu a ja mam nadal problem, mianowicie napletek schodzi cały z zołędzia podczas wzwodu lecz czuje nadal ból pod zolędziem i lekkie zaczerwienienie... Nie wyglada na typową stulejke dlatego moje pytanie o co moze chodzic .
Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc cocs więcej powiedzieć. Proponuje udac sie ponownie do lekarza urologa, być moze jest to efekt po zabiegu.