Ból podczas stosunku i zaczerwienienie na penisie u partnera

Witam Od dłuższego czasu zmagam się z bólem podczas stosunku, bol jest piekący i rozrywający na wejsciu wewnatrz vaginy, chodziłam do wielu lekarzy kazdy mówi, że jestem zdrowa i nie widac objawów infekcji a ja trace juz poprostu siłe, zrezygnowałam ze współżycia ponieważ sprawia mi tylko bół, po stosunku kilka dni czuje swędzenie i pieczenie to samo przy dotyku, na żółędziu mojego męża wokół cewki pojawiło sie zaczerwienienie. Co mamy zrobic ? Jakie badania ? do jakiego specjalisty sie udac ?

Renata GrzechociĹska

Witam.
Mąż powinien udać się do dermatologa, w celu wykluczenia infekcji. Natomiast ból u Pani po stosunku może być spowodowany uszkodzeniem śluzówki, proponuję również udać się do seksuologa.