Ból w lewej stronie klatki i kołatanie serca

Witam Od około miesiąca zaczęło sie u mnie dziwne kołatanie serca na początku tylko jak kładłem się spać teraz jest to także za dnia odczuwam ból w lewej stronie klatki występują u mnie także nagłe ataki wtedy serce bardzo mocno bije przed oczyma mam wtedy zaćmienie oblewa mnie zimny pot i jest mi słabo i ciężko mi się oddycha oraz ostry kaszel . Od kiedy pojawiły się objawy zacząłem zażywać paracetamol na ból głowy i magnez z witaminą B6 ale nic nie ustepuje objawy tylko się pogarszaja

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą mieć podłoże zarówno somatyczne jak i psychogenne. Bez wątpienia wymagają jednak dokładniejszej diagnostyki pod okiem lekarza POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana, zleci badania dodatkowe oraz pokieruje dalszym postępowaniem.